Targi Pracy Szczecin

Cel projektu

Targi Pracy mają na celu ułatwienie mieszkańcom Szczecina i regionu zachodniopomorskiego znalezienie (zmianę) pracy bądź zdobycie wiedzy pozwalającej właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju zawodowego.

Jako organizator Targów Pracy stawiamy sobie za cel stworzenie przestrzeni do swobodnych spotkań i rozmów. Formuła imprezy sprzyja interakcji, wymianie kontaktów i nawiązywaniu cennych znajomości.

Efekty

  • Organizowane przez nas Targi są największą i najbardziej rozpoznawalną imprezą tego typu w północno-zachodniej Polsce.
  • Każdorazowo przyciągają ponad 100 potencjalnych pracodawców (gł. przedsiębiorstw lokalnych) i co najmniej 5000 odwiedzających (studenci, absolwenci, bezrobotni, osoby szukające odmiany w życiu zawodowym).
  • Nasz zespół zorganizował 16. edycji tego wydarzenia. Do 2017 r. targi odbywały się raz w roku, od 2018 organizujemy je zarówno wiosną, jak i jesienią.
  • Dzięki każdej edycji Targów Pracy co najmniej kilkadziesiąt osób znajduje nową lub lepszą pracę. W skali wszystkich zrealizowanych edycji będzie to z pewnością co najmniej tysiąc osób!
  • Jako organizator Targów Pracy stawiamy sobie za cel stworzenie przestrzeni do swobodnych spotkań i rozmów. Formuła imprezy sprzyja interakcji, wymianie kontaktów i nawiązywaniu cennych znajomości. 

Liczba pracodawców podczas minionych edycji:

Miejsce realizacji

Szczecin

Czas trwania

Projekt cykliczny

Liczba odbiorców

ok. 5000 uczestników i ponad 100 pracodawców.

Galeria

Referencje

Skip to content