Pora Seniora w powiecie myśliborskim
Od maja do grudnia 2017 realizujemy projekt „Pora Seniora w powiecie myśliborskim” mający na celu zainicjowanie aktywnego uczestnictwa osób w wieku 60 lat (i więcej) w różnych formach edukacji. 

Projekt jest realizowany w Różańsku, Warnicach, Sarbinowie (gm. Dębno) oraz Rychnowie, Mostkowie i Moczkowie (gm. Barlinek). Niemal w każdym miesiącu odbywają się ciekawe szkolenia, spotkania, wykłady, zajęcia edukacyjne z różnych dziedzin (w sumie blisko 400 godzin zajęć!).

Organizowane są także wyjazdy do kina, teatru, filharmonii (w Gorzowie/Szczecinie). Uczestnicy mieli także sposobność wzięcia udziału w międzywiejskim Bal Seniora i turnieju wędkarskim w wędkarstwie spławikowym. Dodatkiem do projektu jest natomiast nagranie płyty muzycznej z udziałem seniorów. Uczestnictwo w projekcie jest oczywiście całkowicie darmowe.

O realizowanych działaniach przeczytasz na stronie internetowej www.poraseniora.eu

Projekt „Pora Seniora w powiecie myśliborskim” współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020) oraz Powiatu Myśliborskiego.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęła Starosta Powiatu Myśliborskiego.
 

Nasi partnerzy