Targi Pracy 2011
Największe Targi Pracy Pomorza Zachodniego 2011 już za nami. Dziękujemy Państwu za liczne przybycie i aktywny udział w imprezie.

W VI edycji Targów udział wzięło blisko 40 wystawców oraz ok. 3 tys. odwiedzających. Impreza dla firm i instytucji po raz kolejny była doskonałą okazją na poznanie oczekiwań i potrzeb pracowników, ale także świetnym sposobem promocji własnej marki [zobacz]

Kolejny raz z rzędu, w ramach hali targowej wydzielona była specjalna strefa, w której odbyła się prezentacja firmy Oticon, natomiast tuż po niej odbyło się seminarium Cisza nie przeszkadza "Formy zatrudnienia osób niedosłyszących i niedowidzących".

Targi Pracy 2011, min. dzięki dwudniowej promocji eventmarketingowej (happeningi na mieście) odbiły się szerokim echem w szczecińskich mediach. Relacja z imprezy pojawiła się zarówno w prasie (Gazeta Wyborcza, Głos Szczeciński), radiu (Radio Szczecin, VOX FM) jak i telewizji (TVP Szczecin) [zobacz]. Na zaproszenie TV Pomerania wzięliśmy także udział w specjalnym programie "Galaktyka Pomerania" realizowanym w CH Galaxy w Szczecinie.

Organizatorem Targów była Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Imprezę sponsorowali firma Oticon, agencja eventowa LemonLama oraz Miasto Szczecin.
 

Nasi partnerzy