Za nami XIV edycja Targów Pracy!
Niemal 110 pracodawców, ponad 2000 ofert pracy, praktyk, płatnych stażów. A to wszystko w jednym miejscu i czasie.  W środę 24 października w hali Netto Arena w Szczecinie zorganizowaliśmy XIV edycję największych zachodniopomorskich Targów Pracy. 

Impreza co roku przyciągnęła liczne grono wystawców z konkretnymi ofertami pracy zarówno dla studentów, absolwentów, jak i osób szukających odmiany w swoim życiu zawodowym. Poszukiwani byli zarówno wysoko wykwalifikowani specjaliści, jak pracownicy produkcyjny. Osoby z doświadczeniem zawodowych, jak i chętni do przyuczenia, odbycia stażu, czy praktyki. Wielu wystawców oferowało szkolenia, kursy doszkalające, kursy  językowe dla kandydatów do pracy. 

  • Podczas Targów Pracy wielu wystawców zapraszało wybrane osoby do rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzanej bezpośrednio na stoisku (ścieżkę „szybkiej rekrutacji” - speed interviews realizowało ponad 20 firm). Efektem była możliwość zdobycia pracy już w dniu samych Targów! 
  • W dniu Targów Pracy uruchomiliśmy specjalną, bezpłatną linię autobusową! „Targobus” oznaczony charakterystycznym napisem „TARGI PRACY” kursował przez ścisłe centrum Szczecina w kierunku Netto Arena!
  • Osoby odwiedzające Targi Pracy mogły skorzystać ze specjalnego doradztwa. Z punkcie konsultacyjnym mogły zbadać swoje predyspozycje zawodowe, wykonywać uproszczony test kariery, przeprowadzić symulację rozmowy kwalifikacyjnej, analizę i korektę CV i listu motywacyjnego. Eksperci i doradcy zawodowi informowali o systemie wsparcia przedsiębiorczości, źródłach dotacji na założenie działalności gospodarczej, bezpłatnych szkoleniach, kursach (np. prawo jazdy, językowe) itp. 

Współorganizatorami Targów były: Stowarzyszenie Kreatywni dla Szczecina i Regionu oraz Netto Arena. Partnerem wydarzenia: Województwo Zachodniopomorskie.
 
 
 
 

Nasi partnerzy