XIII Targi Pracy w Szczecinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 08 Maj 2018 15:12
Ponad 80 pracodawców, ponad 2700 ofert pracy, praktyk, płatnych stażów. A to wszystko w jednym miejscu i czasie. W czwartek 26 kwietnia 2018 r. w hali sportowej przy ulicy Sowińskiego 1 w Szczecinie odbyła się XIII edycja największych zachodniopomorskich Targów Pracy.
 
W tegorocznej edycji Targów Pracy pojawią się firmy m.in. z branży finansowej (Unicredit, Bank Pekao, Bank Millenium, PKO Bank Polski), handlowej (Netto, Auchan, Selgros, Biedronka), produkcyjnej (IKEA Industry Poland, Cargotec, LM Wind Power, Technologie Tworzyw Sztucznych), e-commerce (Amazon, momox), motoryzacyjnej (Bridgestone), czy morskiej (Kongsberg Maritime, Wilhelmsen Ships Service). Będzie także wiele agencji pośrednictwa pracy poszukujących pracowników np. do pracy w Niemczech, Francji, Finlandii, czy Holandii.

Warto wspomnieć, że silną reprezentację miały przedsiębiorstwa z najdynamiczniej rozwijającego się sektora gospodarki w Polsce, jakim jest sektor zaawansowanych usług dla biznesu BPO SSC (m.in.: DGS, Dansk Supermarked Group, Coloplast, arvato). W samym Szczecinie sektor ten zatrudnia już ponad 3000 osób. Co ciekawe, już w dniu Targów Pracy wielu wystawców zapraszało wybrane osoby do rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzanej bezpośrednio na stoisku (ścieżka „szybkiej rekrutacji” - speed interviews). Efektem była możliwość zdobycia pracy już w dniu samych Targów!
 
Więcej szczegółów na www.targipracy.szczecin.pl 
 
Projekt współfinansowany był ze środków Miasta Szczecin. 
Zmieniony: Wtorek, 08 Maj 2018 15:16
 

Nasi partnerzy